Please Choose Your Language
Please Choose Your Language
SHIKO MË SHUMË
Bëjeni prodhimin më efikas
Ofroni klientëve zgjidhje unike të personalizuara me një ndalesë
banderola2 SHIKO MË SHUMË
Mulliri i ftohtë në linjë, sinkronizimi i shpejtësisë 
Përmirëson shumë efikasitetin e punës
SHIKO MË SHUMË
Barrierat e reja të industrisë dhe zhvillimi i industrisë së plumbit Linja e prodhimit të pjekjes rrotulluese të zezë me diametër të madh: ¢1200*16mm

Zgjidhjet

Hangao dallohet si ofruesi kryesor i shërbimit me një ndalesë në Kinë për pajisjet e nivelit të lartë të tubave industrialë prej çeliku inox.Portofoli ynë i gjerë përfshin linja prodhimi të tubave të salduara me precizion, makina rrotulluese të rruaza saldimi, pajisje pjekjeje të ndritshme në internet dhe offline, sisteme gjurmimi të saldimit, sisteme kontrolli inteligjente, makina pjekjeje të ndritshme të tubave të mbështjellë, makineri rrotulluese për pjekjen e zezë dhe më shumë.Ne krenohemi me integrimin e pandërprerë të R&D, prodhimit, shitjes dhe shërbimeve mbështetëse gjithëpërfshirëse për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientelës sonë.
tubave me saldim me precizion të lartë Linja e prodhimit të
Zgjidhja e linjës së prodhimit të tubave prej çeliku inox Hangao përputhet pa probleme me peizazhin në zhvillim të industrisë inteligjente, duke shfaqur sisteme kontrolli inteligjente të integruara të afta për regjistrimin e të dhënave të prodhimit në kohë reale dhe menaxhimin e linjës.Duke përfshirë një grup të ndryshëm diametrash tubash, zgjidhja jonë ofron një sërë metodash saldimi, duke siguruar saktësi, shpejtësi, rendiment dhe efikasitet të jashtëzakonshëm.
 
 
 
me pjekje të ndritshme të tubave me induksion Linja e prodhimit
Makinat e pjekjes së ndritshme të tubave prej çeliku të pandryshkshëm Hangao kanë fituar një vlerësim të gjerë, duke zotëruar një pjesë mbresëlënëse prej 80% të tregut në Kinë.Angazhimi ynë për avancimin e vazhdueshëm teknologjik, shërbimet me porosi të nivelit të lartë dhe mbështetjen shembullore profesionale pas shitjes ka fituar njohje nga klientët e shquar të industrisë.
 
 
 
 
 
 
Linja rrotulluese e pjekjes së zezë
 
Linja e prodhimit rrotullues të pjekjes së zezë përdoret për ngrohjen e tubave prej çeliku inox në 1050-1080 ℃.Më pas vendoseni në një pajisje të specializuar që ftohet në temperaturën e dhomës përmes spërkatjes me ujë.Pas trajtimit të pajisjeve tona, tubat e salduar prej çeliku inox plotësojnë kërkesat teknike të ASTM A249-04 për trajtimin e ngrohjes industriale të tubave të salduar.Të pajisura me pajisje automatike të ushqimit dhe shkarkimit, tubat e furnizimit dhe shkarkimit miratojnë një metodë të ushqyerjes rrotulluese, duke i bërë tubat të ngrohen në mënyrë të barabartë dhe të kenë performancë më të mirë;Pas trajtimit termik, tubi nuk deformohet dhe kursen procesin e drejtimit.
 
 

Mulliri i tubave

Hangao qëndron si kryetarja globale në ofrimin e projektit me çelësa në dorë, linjat plotësisht të automatizuara të mullirit të tubave prej çeliku inox.Me një trashëgimi të pasur prej më shumë se dy dekadash në industri, ne mburremi me një ekip gjithëpërfshirës të përkushtuar ndaj dizajnit, prodhimit dhe mbështetjes pas shitjes.Ofertat tona të gjera përfshijnë makineritë e tubave të salduara me lazer, makineritë e prodhimit të çelikut të pandryshkshëm për ndryshimin e shpejtë të kallëpit, makinat e prodhimit të tubave prej çeliku inox preciz, makinat e prodhimit të tubave të salduar me titan dhe një spektër zgjidhjesh më të avancuara.

Linja e Pjekjes

Hangao ofron gjithashtu një gamë të gjerë zgjidhjesh të personalizuara në fushën e pjekjes së tubave, duke zotëruar një pjesë të fortë të tregut që tejkalon 80%.Ofertat tona përfshijnë makinë pjekëse të ndritshme për tubat e zakonshëm të salduar prej çeliku inoks, makinë pjekjeje të ndritshme për tuba të mbështjellë të ftohtë, makinë pjekjeje të zezë për tuba çeliku të zi me diametër të madh dhe të vogël, impiante pjekjeje në linjë, linja pjekjeje jashtë linjës, etj.

Rreth Hangao

Prodhues i specializuar në pajisjet e tubave me saldim të nivelit të lartë

Hangao është një ndërmarrje 20-vjeçare e teknologjisë së lartë dhe e specializuar, është e vetmja në Kinë me linjën e prodhimit të tubave industrialë të salduar me precizion të lartë, komplet i plotë i aftësive të prodhimit të pajisjeve.Në të njëjtën kohë, ne kemi kapacitetin e kërkimit dhe zhvillimit dhe prodhimit të makinës së saldimit të tubave me precizion, makinës me rul saldimi, makinës së ndezur të pjekjes, sistemit të gjurmimit të saldimit të linjës së pjekjes rrotulluese off-line, sistemit inteligjent të kontrollit, mykut dhe pajisjeve të tjera të bimëve. Produktet eksportohen në Dubai, Rusi, Indi, Tajlandë, Pakistan, Vietnam, Malajzi, Serbi, Kosta Rika, Korenë e Jugut, Shtetet e Bashkuara, Australi dhe vende të tjera.
Pas 20 vitesh zhvillimi, shumë nga teknologjitë tona po udhëheqin botën dhe po udhëheqin trendin.

Pajisja e parë inteligjente e izolimit në botë për pjekjen e ndritshme, temperatura e seksionit të izolimit të saktë deri në ±2℃, garanton më mirë cilësinë e trajtimit të nxehtësisë.
rreth nesh
HOME-RRETH-PIC3
rreth nesh1
0 +
milion+
Kapitali i regjistruar
0 +
+
Përvojë në industri
0 +
㎡+
Mbuloni një zonë
0 +
+
Anëtarët e kompanisë

pse na zgjodhet ne

Hangao është një ndërmarrje 20-vjeçare e teknologjisë së lartë dhe e specializuar, është e vetmja në Kinë me linjën e prodhimit të tubave industrialë të salduar me precizion të lartë, komplet i plotë i aftësive të prodhimit të pajisjeve.
e
  • Shërbimi me një ndalesë

    Shërbimi ynë gjithëpërfshirës me një ndalesë dhe gamën e gjerë të produkteve, duke përfshirë makineri të ndryshme për prodhimin e tubave të disponueshme për blerje, na pozicionojnë në mënyrë unike për të adresuar dhe zgjidhur çdo sfidë që mund të hasni në procesin e prodhimit të tubave.Është ekspertiza jonë në ofrimin e zgjidhjeve të përshtatura për nevojat tuaja specifike.
  • Teknologji e fuqishme
    Kompania jonë, e mbështetur nga dy dekada themelimi, shfaq aftësi të jashtëzakonshme teknike me aftësi të integruara në Kërkim dhe Zhvillim, prodhim dhe shitje.Nëpërmjet një angazhimi të vazhdueshëm ndaj inovacionit, akumulimit të ekspertizës teknike dhe punës së përbashkët ekipore, ne kemi fituar njohje nga liderët e industrisë si Jiuli, Dewei dhe Tsingshan.Hapësira jonë e gjerë e fabrikës dhe një grup gjithëpërfshirës i pajisjeve të përpunimit themelor nënvizojnë angazhimin tonë për të ofruar zgjidhje të nivelit të lartë të prodhimit.
  • Shërbim i përsosur pas shitjes
    Vlerat e kompanisë me në qendër klientin udhëheqin një ekip profesional riparimi me vite përvojë dhe një ekip shërbimi ndaj klientit që është gjithmonë në gatishmëri, kënaqësia juaj është angazhimi ynë i palëkundur.

Çfarë ka të re në Hangao?

Hangao është një ndërmarrje 20-vjeçare e teknologjisë së lartë dhe e specializuar, është e vetmja në Kinë me linjën e prodhimit të tubave industrialë të salduar me precizion të lartë, komplet i plotë i aftësive të prodhimit të pajisjeve.
20200924231138575860.jpg
30-08-2022
Analiza e procesit të prodhimit dhe karakteristikat e produktit të tubit të salduar me titan

Bazuar në të metat e tubave pa qepje të titanit, dolën tubat e salduar me titan.Aktualisht, ka vetëm një pjesë të vogël të kompanive të mëdha të tubave të salduar me titan në botë.Një nga faktorët kryesorë që kufizojnë zhvillimin e tubave të salduar me titan është teknologjia e pamjaftueshme e prodhimit të shiritave të titanit.Por më vonë, me zhvillimin dhe përmirësimin e teknologjisë së prodhimit të tubave prej çeliku të titanit.vendi im mund të prodhojë gjithashtu shirita çeliku titani me cilësi të lartë.

Shiko më shumë
20200924223335555050.jpg
30-08-2022
Cilët janë faktorët që ndikojnë në trajtimin e nxehtësisë me pjekje të ndritshme të tubave të salduar prej çeliku inox?

Qëllimi i trajtimit të nxehtësisë së ndezur on-line të tubave të salduar prej çeliku inox: njëri është eliminimi i stresit të mbetur të krijuar gjatë procesit të punës së ftohtë të rrokullisjes së shiritit të inoksit në formë tubulare dhe gjatë procesit të saldimit;Është një proces i rëndësishëm për të siguruar performancën e tubave të salduar prej çeliku të pandryshkshëm në tretësirë ​​të ngurtë në austenit dhe më pas të ftohet shpejt për të parandaluar reshjet ose transformimin fazor të austenitit gjatë procesit të ftohjes.

Shiko më shumë
20220830104813142412.jpg
30-08-2022
Dallimet midis tubave të aliazhit të titanit pa tela dhe tubave të salduar të aliazhit të titanit

Tubat e titanit përgjithësisht ndahen në dy lloje tubash, këtu janë ndryshimet midis tyre.Tubat e titanit të ekstruduar përfshijnë tuba të mbështjellë të ftohtë, ...

Shiko më shumë
20230505141046452470.jpg
2023-05-05
Shpresoj t'ju takoj në ekspozitën e 13-të të tubave inox indiane 2023

Me politikën e hapjes, Hangao Tech vendos të marrë pjesë në Ekspozitën Indiane të tubave prej çeliku inoks të vitit 2023. Sinqerisht shpresoj që të takohemi dhe të shërbejmë për ju në atë kohë.

Shiko më shumë
20231030134128162343.jpg
30-10-2023
Avantazhet dhe veçoritë e pajisjeve të ngrohjes inteligjente me pjekje të ndritshme me induksion

Në funksion të disa kërkesave të veçanta të procesit të prodhimit të tubave inox, kërkohet trajtimi i izolimit me solucione të ngurta (ngrohja nga temperatura normale në ...

Shiko më shumë

Nëse produkti ynë është ai që dëshironi

Ju lutemi kontaktoni menjëherë me ekipin tonë për t'ju përgjigjur me një zgjidhje më profesionale
WhatsApp:+86-158-1561-9854  
Tel: +86-139-2821-9289  
E-mail: sales6@hangaotech.com  
Shtoni: Nr. 23 Gaoyan Road, Duyang Town, Yun 'anDistrictYunfu City.Provinca Guangdong

Lidhjet e Shpejta

Rreth Nesh

Identifikohu & Regjistrohu

Guangdong Hangao Technology Co., Ltd. është e vetmja në Kinë me linjë të prodhimit të tubave industrialë të salduar me precizion të lartë, komplet i plotë i aftësive të prodhimit të pajisjeve.
Lini një mesazh
Na kontaktoni
E drejta e autorit © 2023 Guangdong Hangao Technology Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.Mbështetje nga leadong.com | Harta e faqes. Politika e privatësisë